All for Joomla All for Webmasters

İSTEK İZMİR OKULLARI

HABERLER

Yemek Menüsü

Devamını Oku

Zaman Çizelgesi

Devamını Oku

Temmuz, Ağustos ve Eylül ayı duyuruları

Devamını Oku

Yelken Şenliği

20-21 Temmuz tarihlerinde İstek İzmir Okulları sponsorluğunda düzenlenecek olan Yelken Şenliği için Karşıyaka Yelken Kulübü’ne başvurularınızı yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için; Karşıyaka Yelken Kulübü; (0232) 368 14 72 numarasıyla irtibata geçebilirsiniz.

Devamını Oku

Duygusal Zeka

İSTEK Okulları öğrencilerinin akademik (IQ) ve duygusal zekasını (EQ) eş zamanlı olarak geliştirmek amacıyla yenilikçi ve özgün bir eğitim programı tasarladı.

Devamını Oku

Teog Öneri

İSTEK Okulları Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü, TEOG sınavı öncesinde çocuklarla sağlıklı iletişim kurmak isteyen velilere ve doğru sayısını artırmak isteyen öğrencilere önerilerde bulundu.

Devamını Oku

25. Sayı

Devamını Oku

Sağlıklı Beslenme

İSTEK Okulları’nda “sağlıklı beslenme hareketi” Okulda başarıyı arttırmanın sırrı doğru beslenmeden geçiyor. İSTEK Okulları, öğrencilerine doğru ve dengeli beslenme alışkanlıkları kazandırmak için yemek hizmetlerinde köklü değişiklikler yaptı ve 2 yıldır uygulamaya devam ediyor.

Devamını Oku

Başarı İSTEK’te

İSTEK Okulları hayat başarısını esas alan bir eğitim sistemi benimsemiştir. Hayat başarısı ile sadece akademik alanlarda ve ulusal standart sınavlarda kazanılan başarı değil aynı zamanda sosyal hayatta elde edilen başarı da kastedilmektedir.

Devamını Oku

Yaratıcılık İSTEK’te

İSTEK’li öğrenciler  okullarında kendi ürettikleri robotlarla ulusal ve uluslararası yarışmalara katılıyor ve dereceler elde ediyor.

Devamını Oku