İSTEK İZMİR OKULLARI

İNDİRİM KOŞULLARI

 1. 1 Mart-31 Mart 2017 tarihleri arasında kayıt işlemlerini peşin ödemeyle yapmak isteyen velilerimize eğitim ve yemek ücretleri üzerinden % 8 indirim uygulanacaktır.
 2. 1 Nisan-30 Nisan 2017 tarihleri arasında kayıt işlemlerini peşin ödemeyle yapmak isteyen velilerimize eğitim ve yemek ücretleri üzerinden % 6 indirim uygulanacaktır.
 3. 1 Mayıs -31 Mayıs 2017 tarihleri arasında kayıt işlemlerini peşin ödemeyle yapmak isteyen velilerimize eğitim ve yemek ücretleri üzerinden % 4 indirim uygulanacaktır.
 4. 1 Haziran 2017 tarihinden sonra kayıt işlemlerini peşin ödemeyle yapmak isteyen velilerimize eğitim ve yemek ücretleri üzerinden % 2 indirim uygulanacaktır.
 5. İstek okullarında öğrenim gören kardeşlerin her birine eğitim öğretim ücreti üzerinden %10 indirim uygulanır.
 6. İSTEK Okulları’nda ve Yeditepe Üniversitesi lisans bölümlerinde en az 3 yıl okuyarak mezun olanların çocuklarına %25 indirim uygulanacaktır.
 7. İSTEK Okulları’nda ve Yeditepe Üniversitesi lisans bölümlerinde en az 3 yıl okuyarak mezun olanların kardeşlerine %10 indirim uygulanacaktır.
 8. Yeditepe üniversitesi yüksek lisans ve doktora programlarında okuyarak mezun olanların çocuklarına %10 indirim uygulanacaktır.
 9. Yeditepe Üniversitesi Hastanesi’nde doğan çocuklara %20 indirim uygulanacaktır.
 10. Fiilen çalışan veya emekli olan öğretmen, hâkim, savcı, TSK (Subay, Astsubay) ve Emniyet mensuplarının (Polis) çocuklarına %20 (Sivil memurlar için geçerli değildir) indirim uygulanacaktır.
 11. İndirim oranlarının toplamı % 25’i geçemez.

Atatürk’ün gösterdiği yolda, O’nun ilke ve devrimlerinin ışığında kaliteli, yenilikçi ve çağdaş eğitim anlayışıyla yoluna devam eden İstek Okulları, benimsediği bu değerler ile başarısını her geçen yıl daha da büyütüyor.